Kampanie Social Media

Prowadzimy kampanie w Social Media

6 powodów, dla których warto inwestować w Social Media!

 • Rzesza użytkowników social media stale wzrasta, co oznacza większą liczbę Twoich potencjalnych klientów.
 • Reklamy na platformach społecznościowych są bardziej ekonomiczne niż w tradycyjnych mediach.
 • Social media oferują możliwość dotarcia do zupełnie nowych grup odbiorców.
 • Platformy społecznościowe umożliwiają precyzyjne docieranie do wybranej grupy odbiorców.
 • Media społecznościowe stały się jednym z kluczowych źródeł informacji, przyciągając coraz większą liczbę użytkowników.
 • Odwiedzający profile w Social Media są bardziej skłonni do zakupu produktów lub usług.

Reklama na platformach mediów społecznościowych zapewnia:

 • Zainteresowanych klientów
 • Korzystny obraz marki
 • Dokładne dopasowanie do grupy docelowej
 • Użycie reklam w postaci grafiki i filmów
 • Aktywne wykorzystanie remarketingu
 • Dostęp do różnorodnych platform mediów społecznościowych

Social media dają duże możliwości

Oferujemy prowadzenie profili oraz skuteczne kampanie reklamowe na wszystkich istotnych platformach społecznościowych. To pozwala na dotarcie do praktycznie wszystkich internautów.

1. Prowadzenie FanPage na Facebooku

Prowadzenie FanPage na Facebooku stanowi istotne źródło korzyści dla przedsiębiorstwa. Jednakże, zarządzanie tym profilem jest wyzwaniem, gdyż nieodpowiednia strategia może negatywnie wpłynąć na wizerunek marki oraz algorytm Facebooka, czyli EdgeRank. Nasza agencja zajmuje się publikacją informacji o produktach, usługach i wydarzeniach związanych z marką. Dodatkowo, oferujemy wsparcie w obsłudze, na przykład za pomocą chatbota.

2. Konto na Instagramie

Konta na Instagramie, którymi się opiekujemy, osiągają znacznie większą aktywność w krótkim okresie niż profile zarządzane przez inne agencje czy właścicieli firm. Planujemy publikację postów, dobór hashtagów oraz tworzenie opisów zdjęć z myślą o każdym koncie indywidualnie, dążąc do osiągnięcia jak największego zasięgu i aktywności. Wykorzystujemy sprawdzone metody, które zapewniają rozszerzenie zasięgu i efektywność publikowanych zdjęć.

3. Facebook i Instagram Ads

Kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie pozwalają na wyświetlanie płatnych reklam, szczególnie korzystne dla firm, które chcą zwiększyć rozpoznawalność marki. Ten rodzaj kampanii wykorzystywany jest do budowania świadomości marki, zwiększania sprzedaży poprzez prowadzenie sklepów na Facebooku oraz docierania do nowych odbiorców lub ponownego kontaktu z osobami, które wcześniej zobaczyły reklamy lub odwiedziły witrynę.

4. Kampanie remarketingowe

Kampanie remarketingowe na Facebooku i Instagramie są uważane przez wielu specjalistów za jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Dzięki nim dotrzeć można do użytkowników wykazujących największą skłonność do zakupów. Poza tym, możliwe jest dopasowanie treści reklam do wąskich grup osób zainteresowanych produktami w sklepie online oraz analiza i monitorowanie wyników kampanii.

5. Kanał i reklamy na YouTube

Reklamy na YouTube są niezaprzeczalnym liderem wśród platform społecznościowych. Na tej platformie można umieszczać reklamy banerowe oraz reklamy Ads przy wyświetlaniu filmów promocyjnych obok treści niekomercyjnych. Popularnym formatem są reklamy In-Stream rozliczane w modelu CPV (koszt za wyświetlenie), które mogą być wyświetlane na stronach internetowych lub w aplikacjach w sieci reklamowej Google.

6. LinkedIn, Snapchat, Twitter, itd.

Media społecznościowe to nie tylko Facebook, lecz również wiele innych platform, które oferują różne sposoby komunikacji z klientami. Ponieważ przeciętny internauta z Polski korzysta z kont na 7 różnych platformach społecznościowych, prowadzenie działań promocyjnych na jednej z nich to niewystarczająca strategia. Tworząc konto firmowe na LinkedIn czy Snapchacie, można wyprzedzić konkurencję i zbudować społeczność wokół własnej firmy.

0
Aktywnych klientów
0
Fraz w TOP 10
0
Zrealizowanych kampanii
0
Lat doświadczenia

Pakiety reklamowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania reklamowe, łącząc różne metody promocji w jedną spersonalizowaną usługę. Dzięki nim będziesz w stanie dotrzeć do grup docelowych na platformach, gdzie poszukują Cię potencjalni klienci.

Pakiet Podstawowy

800 PLN

 • Pozycjonowanie lokalne
 • Pozycjonowanie firmy w mapach
 • Prowadzenie kampanii Google Ads
 • Monitoring i bezpieczeństwo strony
 • Monitoring widoczności w Internecie
Zamów teraz

Pakiet Biznes

1600 PLN

 • Pozycjoowanie lokalne
 • Pozycjonowanie firmy w Mapach
 • Prowadzenie kampanii Google Ads
 • Proadzenie kampanii remarketingowej
 • Prowadzenie FanPage
 • Monitoring, bezpieczeństwo strony
 • Monitoring widoczności w Internecie
 • Statystyki odwiedzin
 • Optymalizacja strony
Zamów Teraz

Pakiet Pro

2200 PLN

 • Pozycjonowanie lokalne
 • Pozycjonowanie firmy w Mapach
 • Prowadzenie kampanii Google Ads
 • Prowadzenie kampanii Google Zakupy
 • Prowadzenie kampanii remarketingowej
 • Prowadzenie FanPage
 • Prowadzenie Facebook Ads
 • Monitoring, bezpieczeństwo strony
 • Monitoring widoczności w Internecie
 • Statystyki odwiedzin
 • Optymalizacja strony
Zamów Teraz