Filmy reklamowe i promocyjne

Tworzymy filmy reklamowe, które skutecznie wspierają działania promocyjne

Dlaczego warto zainwestować w video marketing? 6 kluczowych powodów!

 • Warto inwestować w video marketing z powodu jego skuteczności w promocji, idealnie pasując do firmowych stron internetowych.
 • Zastosowanie nagrań wideo w kampaniach reklamowych na platformach społecznościowych i portalach informacyjnych jest jednym z głównych argumentów do inwestycji.
 • Obecność wideo na stronie internetowej wpływa korzystnie na pozycjonowanie w Google i zasięg w mediach społecznościowych, ponieważ Google i Facebook faworyzują ten rodzaj treści.
 • Wykorzystanie filmów w prezentacji produktów zwiększa współczynnik konwersji nawet do 80%, co przemawia za ich skutecznością w sprzedaży, bez względu na branżę.
 • Badania pokazują, że 76% właścicieli firm, które zainwestowały w produkcję wideo, odnotowało wysoki zwrot z inwestycji (ROI), co podkreśla korzyści finansowe związane z taką strategią marketingową.
 • Filmy budują zaufanie, kluczową kwestię dla potencjalnych klientów, którzy często decydują o zakupie w oparciu o zaufanie do marki.

Korzyści płynące z video marketingu obejmują

 • Zwiększenie wartości sprzedaży
 • Poprawienie percepcji produktu lub usługi
 • Przekazywanie informacji o ofercie w sposób atrakcyjny
 • Wzrost rozpoznawalności marki
 • Kreowanie więzi z aktualnymi klientami
 • Budowanie zaufania poprzez treści wideo

Jakie typy filmów realizujemy?

Korzystanie z video marketingu w promocji online otwiera szerokie perspektywy. Prezentacja codzienności firmy zwiększa zaufanie i zaangażowanie, natomiast instruktaże pomagają w lepszym zrozumieniu oferowanego produktu lub usługi. Dowiedz się, które podejście będzie odpowiednie dla Twojego przedsiębiorstwa.

1. Filmy korporacyjne i wizerunkowe

Filmy korporacyjne i wizerunkowe zwykle mają na celu wzmocnienie reputacji danej marki. Przeważnie są wybierane przez firmy, które pragną pokazać klientom swoje atuty lub przedstawić wartości, jakimi się kierują. Te filmy prezentują potencjał firmy i szeroki zakres jej działalności. Ich celem jest często umocnienie i podtrzymanie pozytywnych relacji z klientami.

2. Filmy reklamowe i promocyjne

Filmy reklamowe i promocyjne stanowią doskonałe narzędzie do promocji firmy w sieci. Doskonale dopełniają treści zamieszczone na stronie internetowej i mogą przekazać kluczowe informacje o firmie lub oferowanych produktach w przystępny sposób. Materiały wideo cieszą się popularnością wśród odbiorców i są łatwiej przyswajalne niż treści tekstowe. Wykorzystanie filmów w działaniach marketingowych znacznie wpływa na pozyskiwanie nowych klientów.

3. Filmy szkoleniowe i wideorelacje

Filmy szkoleniowe reprezentują nowoczesną formę zdobywania lub poszerzania wiedzy. Zamiast czytać monotonne materiały, można obejrzeć interesujące nagranie. Takie filmy mogą zastępować tradycyjne szkolenia, a ich główną zaletą jest przystępna forma. Wideo relacje ze szkoleń lub życia w firmie stanowią wyjątkowe materiały, które mogą wspierać prowadzone działania promocyjne.

0
Aktywnych klientów
0
Fraz w TOP 10
0
Zrealizowanych kampanii
0
Lat doświadczenia

Pakiety reklamowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania reklamowe, łącząc różne metody promocji w jedną spersonalizowaną usługę. Dzięki nim będziesz w stanie dotrzeć do grup docelowych na platformach, gdzie poszukują Cię potencjalni klienci.

Pakiet Podstawowy

800 PLN

 • Pozycjonowanie lokalne
 • Pozycjonowanie firmy w mapach
 • Prowadzenie kampanii Google Ads
 • Monitoring i bezpieczeństwo strony
 • Monitoring widoczności w Internecie
Zamów teraz

Pakiet Biznes

1600 PLN

 • Pozycjoowanie lokalne
 • Pozycjonowanie firmy w Mapach
 • Prowadzenie kampanii Google Ads
 • Proadzenie kampanii remarketingowej
 • Prowadzenie FanPage
 • Monitoring, bezpieczeństwo strony
 • Monitoring widoczności w Internecie
 • Statystyki odwiedzin
 • Optymalizacja strony
Zamów Teraz

Pakiet Pro

2200 PLN

 • Pozycjonowanie lokalne
 • Pozycjonowanie firmy w Mapach
 • Prowadzenie kampanii Google Ads
 • Prowadzenie kampanii Google Zakupy
 • Prowadzenie kampanii remarketingowej
 • Prowadzenie FanPage
 • Prowadzenie Facebook Ads
 • Monitoring, bezpieczeństwo strony
 • Monitoring widoczności w Internecie
 • Statystyki odwiedzin
 • Optymalizacja strony
Zamów Teraz