Kilka słów o firmie

Nasza Agencja Digital Marketingu powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie polskich przedsiębiorców na skuteczne kampanie reklamowe w sieci.

Właściciele firm, którzy dostrzegają siłę Internetu jako nowego kanału sprzedaży, potrzebują pomocy w prowadzonych działaniach e-marketingowych. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi ekspertów z ponad 14-letnim stażem jesteśmy gotowi pomóc Ci w maksymalnym wykorzystaniu budżetu, by zapewnić Twojej firmie najlepszy zwrot z inwestycji.

Tomek

CEO - Specjalista SEO i ADS

Założyciel i lider Agencji SITAB – absolwent polonistyki, marketingu i informatyki stosowanej w Bydgoszczy. Ekspert SEO i strategiczny analityk, który dźwiga na swoich barkach cały świat SEO. Twórca skutecznych kampanii Google Ads. Ambitny i pragmatyczny, używa narzędzi przynoszących najlepsze rezultaty. Relaksuje się na górskich szczytach wszystkich kontynentów. Po godzinach jest członkiem zarządu w swojej czteroosobowej rodzinie. SEO to jego życiowa pasja, która trwa już ponad dekadę.

Historia firmy

Zajmujemy się marketingiem internetowym od ponad 14 lat. W tym czasie pomogliśmy zaistnieć w Internecie dziesiątkom firm. A takie były początki:
 
 

2009. Rozpoczęcie działalności

2010. Rejestracja działalności

2015. Zmiana formy działalności

2020. Autoryzowany Partner Google